ГОЛОВНА     ПРО ОФІС     ДІЯЛЬНІСТЬ     ГРОМАДЯНАМ     ПРЕС-ЦЕНТР     ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ     КОНТАКТИ

Повідомити про корупцію

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" іншою особою. Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами щодо керівників та фахівців підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держводагентства. Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції Чайкою Миколою Івановичем та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства. Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомити про корупційне правопорушення: (056)720-91-76, yuryst@dovr.gov.ua

Приймання повідомлень про зазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на електронну пошту цілодобово.

Зразок "Повідомити про корупцію" *

* інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні»

 

 

       

 

Copyright © Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове.