ГОЛОВНА     ПРО ОФІС     ДІЯЛЬНІСТЬ     ГРОМАДЯНАМ     ПРЕС-ЦЕНТР     ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ     КОНТАКТИ

Дозвільна система

У зв'язку із набранням з 26.04.2014 р. чинності Закону України від 09.04.2014 №1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", облводресурсів припиняє надання погоджень клопотань водокористувачам з обгрунтуванням потреби у воді для отриманнядозволу на спеціальне водокористування через центри надання адміністративних послуг (дозвільних центрів).

У відповідності до наказу Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів від 29.04.2014р. № 76 скасовано: Регламент (інформаційну картку) послідовності дій для погодження клопотання водокористувачів з обгрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів, Технологічну картку №1 погодження клопотання водокористувачівз обгрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів та наказ Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів від 08.01.2014р. №1 "Про забезпечення представництва у Центрі дозвільних процедур "Єдиний офіс" Дніпропетровської міської ради".

Відповідно ст. 49 Водного кодексу України облводресурсів видає висновки щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування у порядку та терміни, передбаченіцією статтею.

 

- типова форма висновку щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування

 

       

 

Copyright © Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове.